Kopzorgen (208) – Goedkoopste notaris

29 December 2019, 07:19 uur
Algemeen
mainImage
Pixabay

Seniorredacteur Hans Roodenburg (ex-Het Rotterdams Parool, ex-Het Vrije Volk, ex-Rotterdams Dagblad) geeft antwoord op knellende vragen van uiteenlopende maatschappelijke aard. U kunt ze hem rechtstreeks stellen op: [email protected]. Het antwoord (meestal voor anderen ook van belang) leest u terug in dit digitale dagblad.  Uw naam wordt daarbij niet vermeld.

Vraag:

U wijst in uw rubriek op de mogelijkheid om regionaal de goedkoopste notaris te vinden. Maar ik kan die niet vinden. Heeft U voor mij een website of een ander advies om een normaal tarief rekende en erkende notaris te vinden, daar wij een testament willen maken.

Antwoord:

Het is weliswaar een advertentie maar u kunt ook de akte opgeven die u betreft. Maar pas wel op! Mogelijk betreft uw geval erfrecht. https://www.degoedkoopstenotaris.nl/?ref=bing&utm_source=bing&utm_medium=cpc&utm_campaign=01%20-%20Merknaam%20(Bing)&utm_term=goedkoopste%20notaris&utm_content=Notaris%20-%20GoedkoopsteNotaris.

Als u een notariskantoor wil, verwijzen wij u naar www.notaris.nl. Naar hun informatienummer op 0900 4369303.

Kost wél 80 cent per minuut. Op werkdagen van 09.00 tot 14.00 uur. Het kan  zijn dat men u verwijst naar niet de goedkoopste notaris in uw gebied maar naar hun relatie die lid is. Weliswaar dichtbij, maar pas altijd op. U moet bij een testament opstellen ongeveer aan ruim 300 euro denken per persoon. Het hangt ook af wat u erin wil. Voor twee personen is het wel iets goedkoper.