Misdaadserie Sleepers krijgt een vierde en laatste seizoen

23 December 2025, 17:43 uur
Landelijk
mainImage
ANP
Robert de Hoog.

De serie Sleepers krijgt een vierde seizoen. Dit zal ook meteen het laatste seizoen zijn van de misdaadserie, heeft Videoland dinsdag bekendgemaakt. "Dat kon ook niet anders natuurlijk na het einde van seizoen drie", deelt hoofdrolspeler Robert de Hoog in een video op Instagram.

De serie gaat over de corrupte rechercheur Martin Oudkerk, gespeeld door De Hoog, die verstrikt raakt in de onderwereld. "Dit is het allerlaatste seizoen van Sleepers", vervolgt hij in zijn videoboodschap. "Ik heb altijd gezegd dat ik wilde stoppen op het hoogtepunt met deze serie en dat gaan we dan ook doen in seizoen vier." Seizoen drie verscheen op 12 december in zijn geheel op Videoland.

"Het is gek om afscheid te nemen van iets dat zo ongekend populair is, maar ik heb altijd gezegd dat we moeten stoppen op het hoogtepunt. Dat doen we dan ook met het laatste hoofdstuk voor Martin, Ans en Willem", aldus de acteur die tevens showrunner is van de serie. Ans wordt gespeeld door Lineke Rijxman, Willem door Teun Kuilboer.
 

 


Door: ANP