De roltrappen en de lift van metrostation Delftshaven zijn onophoudelijk buiten gebruik. Grootste ergernis is de roltrap: die werkt al vier maanden niet. Totaal onaanvaardbaar, vindt PvdA-raadslid Dennis Tak.
‘’Als dan ook de lift niet werkt, wat moeten mensen die slecht ter been zijn, een handicap of een kinderwagen hebben dan doen? Die moeten dan noodgedwongen omreizen of naar huis’’, zegt hij.
Volgens de website van RET worden de problemen pas deze maand opgelost. ‘’Voeg dit bij de klachten over andere locaties zoals Maashaven’’, schrijft hij aan de nieuwe verkeerswethouder alsof hij wil zeggen: en overzie uw slagveld.
Tak: ‘’Hoe informeert de RET reizigers, en met name kwetsbare groepen zoals ouderen en mensen met een handicap, over de uitval van deze voorzieningen en de beschikbare alternatieven en kan u aangeven hoelang het gemiddeld duurt voordat defecte roltrappen en liften weer zijn gerepareerd?