Eerste schoolvoetbaltoernooien van het jaar in Rotterdam

9 March 2025, 15:35 uur
Rotterdam & Regio
mainImage
Sportbedrijf Rotterdam

Woensdag trapte het Sportbedrijf Rotterdam af met de eerste schoolvoetbaltoernooien van het jaar. Meer dan 2000 kinderen uit groep 5/6, verdeeld over 162 teams, gingen de sportieve strijd aan op de velden. Maar dit keer met een nieuwe spelregel: de FairPlay-aanvoerdersband!

Elke teamcaptain kreeg een speciale FairPlay-aanvoerdersband en zorgde voor sportief en eerlijk spel. Alleen de aanvoerder mocht met de scheidsrechter overleggen en was verantwoordelijk voor de positiviteit binnen het team. En dat werkte! We zagen respect, teamwork en vooral heel veel plezier op het veld.

Deze nieuwe aanpak is een mooie stap binnen de schoolsportprogramma’s. Want naast beweging draait sport om veel meer: samen spelen, respect en FairPlay. Sportbedrijf Rotterdam kijkt nu al uit naar de volgende toernooien en de grote finale!