SP'er Jimmy Dijk woensdag in Rotterdam in gesprek over huurstijging

25 February 2025, 09:28 uur
Rotterdam & Regio
mainImage
ANP
SP'er Jimmy Dijk.

Woensdag 26 februari om 14:00 gaan SP-Kamerleden Jimmy Dijk en Sandra Beckerman in gesprek met Rotterdammers op de Afrikaandermarkt over de dreigende huurstijging. De huren stijgen naar recordhoogtes en een goede en betaalbare woning is voor veel mensen niet meer te vinden.

Huurbevriezing was in 2021 mogelijk na strijd van huurders en de SP. Huurbevriezing moet ook voor 2025 geregeld worden, want de huren dreigen op 1 juli weer met 5 procent te stijgen. Dat is voor heel veel mensen echt niet te betalen. Er moet een huurbevriezing komen om de woonlasten te verlagen.

Jimmy Dijk en Sandra Beckerman zullen aankomende woensdag 26 februari 14:00 aanwezig zijn op de Afrikaandermarkt in Rotterdam om met huurders in gesprek te gaan over de dreigende huurstijging en de campagne Wonen zonder winst (SP.nl/wonen). De campagne ‘Wonen zonder winst’ is gestart om huurbevriezing, het bouwen van meer betaalbare woningen en meer zeggenschap voor huurders voor elkaar te krijgen