Eerdhuijzen met hersenschudding terug uit Twente

11 June 2023, 20:53 uur
Sport
mainImage
Orange Pictures
Eerdhuijzen

Mike Eerdhuijzen heeft aan een botsing op de rand van rust een hersenschudding overgehouden en begint daarmee met een dikke oogkas pijnlijk aan zijn vakantie na een uitstekend seizoen voor Sparta, dat gisteren eervol eindigde met een 1-0 nederlaag tegen FC Twente in Enschede. De Twentenaren gaan daardoor wel Europa in. Ze krijgen een ticket voor de tweede voorronde van de Conference League.

Het bevrijdende doelpunt voor FC Twente viel na rust. Eerdhuijzen was toen al vervangen door Dirk Abels en opvallend niet door Auassar. Sparta kwam zelf na rust nog dicht bij een gelijkmaker door Verschueren, die de onderkant van de lat raakte.  

Scheidsrechter Makkelie liet 96 minuten spelen. Naar de mening van oud-scheidsrechter Mario van den Ende veel te weinig. Drinkpauze, blessurebehandelingen, tijdrekken en wissels. ''Echt hoog tijd voor invoering zuivere speeltijd'', twitterde hij direkt na afloop. 

Meer info volgt