Koploper Emmen heeft vrijdag in de Keuken Kampioen Divisie gelijkgespeeld bij De Graafschap. In Doetinchem werd het 1-1. Aangezien Volendam en Excelsior verloren, liep Emmen wel iets verder uit op de achtervolgers. Joey Konings zette De Graafschap na een kwartier op voorsprong. In extra tijd van de eerste helft maakte Rui Mendes gelijk.
Nummer 2 Volendam verloor op eigen veld van TOP Oss, 1-2. Joshua Sanches maakte al in de openingsfase het eerste doelpunt voor de Brabanders. In extra tijd scoorde Dean Guezen opnieuw voor TOP Oss. In de 93e minuut werd het nog heel even spannend door een Volendamse treffer van Martijn Kaars.
Excelsior ging eveneens onderuit. De Rotterdamse club, die derde staat, verloor met 3-0 bij Almere City FC. De formatie van coach Alex Pastoor blijft daardoor leider in de strijd om de vierde periode. Voor Almere maakten Jeffry Puriel, Ilias Alhaft en Lance Duijvestijn de doelpunten.
Excelsior Rotterdam heeft afgelopen week zes spelers in de selectie van trainer Marinus Dijkhuizen laten weten dat hun aflopende contracten formeel worden opgezegd. ''Volgens de CAO moeten wij contractspelers voor 1 april uitsluitsel geven over hun aflopende contracten en het lichten van opties’’, licht technisch directeur Nick Kersten toe. '''Het betreft Bo Geens, Abdallah Aberkane, Siebe Horemans, Brandon Ormonde-Ottewill, Nathan Tjoe-A-On en Reuven Niemeijer. Met sommige spelers zijn we in gesprek over een contractverlenging, terwijl we met andere jongens nog in gesprek zullen gaan. Daarnaast hebben we Sven Nieuwpoort laten weten dat de optie in zijn contract wordt gelicht. Hij zal ook komend seizoen voor ons uitkomen''.