Sparta herdenkt Pim Verbeek zondag in 63e minuut

7 December 2019, 01:49 uur
Sport
mainImage

Evenals tegen Willem II staat Sparta ook zondag tegen Heracles, voor eigen publiek, stil bij het overlijden van Pim Verbeek. De spelers dragen opnieuw rouwbanden om het overleden bestuurslid technische zaken te herdenken. Tijdens de wedstrijd zal in de 63e minuut worden geapplaudisseerd ter nagedachtenis aan Pim Verbeek, die 63 jaar werd.

Sparta ontvangt zondag (16.45 uur) Heracles op het Kasteel. De Almeloërs zijn bezig aan een goede reeks, maar laten in uitwedstrijden toch nog wel de nodige punten liggen. Sparta-trainer Henk Fraser kan over een fitte selectie beschikken. Hij is na de zeperd tegen Willem II (4-0) niet van plan om zijn elftal serieus te wijzigen. ''De spelers hebben gezegd dat het een incident was, dus daar bouw ik volledig op.''

Sparta toont zich dit seizoen sterk in eigen huis, twaalf van de negentien punten werden gehaald op Het Kasteel. Heracles staat momenteel op de vijfde plek in de eredivisie, mede dankzij Cyriel Dessers, die na vijftien wedstrijden op elf doelpunten staat. Vooral de laatste weken is Dessers in bloevorm. In de laatste drie wedstrijden wist de topschutter zes keer het net te vinden en gaf hij drie assists.

Jong Sparta speelt zaterdag in Volendam tegen Jong FC Volendam, hekkensluiter in de tweede divisie. Jong Sparta staat op plek twaalf. Het verloor vorige week in blessuretijd in en tegen Katwijk met 2-1. Het duel in het Kras Stadion begint om 15.00 uur.