Sparta en Vitesse hebben naar verluidt interesse in Shurandy Sambo. De 20-jarige vleugelverdediger van PSV mag verhuurd worden.
Sambo lijkt bij PSV niet direct op een basisplaats te kunnen rekenen, maar vanwege zijn goede ontwikkeling kan hij wel verhuurd worden aan een club op hoog niveau. De rechtsback, die indruk maakte in de voorbereiding, geeft de voorkeur aan een huurperiode bij een club in de eredivisie. Sparta en Vitesse zouden nog in een oriënterende fase zijn voor het aantrekken van Sambo, meldt het Eindhovens Dagblad.
Met Phillip Mwene en Ki-Jana Hoever heeft Sambo twee geduchte concurrenten op de rechtsbackpositie. In de voorbereiding toonde Sambo wel gretigheid om weer minuten te maken, nadat hij vorig seizoen moest herstellen van een langdurige kruisbandblessure. Vorig jaar hielden FC Twente, Cambuur en AZ de situatie rondom Sambo nauwlettend in de gaten, tot hij met zijn blessure te maken kreeg. Sambo kwam tot nu toe in een eredivisiewedstrijd uit voor de hoofdmacht van PSV.
NEC heeft belangstelling voor Adrián Dalmau. Dat meldt de Gelderlander. De 28-jarige Dalmau zit momenteel zonder club omdat zijn contract bij Sparta is beëindigd. NEC hoopt de Spanjaard nu transfervrij binnen te kunnen halen.