In de eerste oefenwedstrijd voor het nieuwe seizoen in de tweede divisie heeft Jong Sparta in Mijdrecht met 0-5 gewonnen van Argon.
Het team van trainer Jeroen Rijsdijk kwam In de eerste helft door treffers van Sven Mijnans en Brad van Hoeven op een comfortabele 0-2 voorsprong bij de rust. Jong Sparta moest de laatste tien minuten van de eerste helft met tien man verder na een rode kaart van Youssef el Kachati.
In de rust werd besloten dat de tweede helft weer met elf tegen elf van start ging vanwege het karakter van een oefenwedstrijd. Darlin van der Werff scoorde twee doelpunten voor Sparta en Brad van Hoeven zorgde voor de 0-5 eindstand.
Aanstaande donderdag speelt Jong Sparta de volgende oefenwedstrijd. Dan is het Rotterdamse Steeds Hooger de tegenstander aan de Kanaalweg.