Olympisch zwemkampioen Maarten van der Weijden treedt op dinsdag 5 februari voor het eerst op in het Oude Luxor. Tijdens de voorstelling vertelt hij over wat hij destijds meemaakte en hoe hij naar dit avontuur heeft toegeleefd. Afgelopen zomer probeerde Maarten van der Weijden de Elfstedentocht te zwemmen. Hij zwom uiteindelijk 163 kilometer in 55 uur. Hij heeft de zwemtocht helaas niet kunnen afmaken.
Van der Weijden komt Speciaal voor speciale gelegenheid in zijn zwempak het podium op. Verder worden er beelden van zijn tocht getoond. Door het zwemmen van de Elfstedentocht haalde Van der Weijden 5 miljoen euro op. Maarten van der Weijden won tien jaar geleden Olympisch goud in Beijing bij de tien kilometer open water zwemmen.
Tickets kosten € 25.00 euro en zijn te koop bij de theaterkassa of bestel je online op de website van het Luxor theater. De voorstelling begint om 20.00 uur en zal naar verwachting tot 22.00 uur duren.