Op vrijdag 6 en zondag 8 september 2019 staat Glennis Grace met gastoptredens van Alain Clark, Berget Lewis, Edsilia Rombley, Do, Candy Dulfer en Sezina (Voice Kids) in Rotterdam Ahoy met haar fenomenale eerbetoon aan Whitney Houston. Het is dan precies twintig jaar geleden dat Whitney Houston voor het laatst optrad in de Rotterdamse poptempel.
Vorig jaar konden al ruim 11.000 bezoekers in Amsterdam genieten van een indrukwekkende show waarin Glennis op ongekende wijze de hits van haar heldin ten gehore bracht. Uit de enthousiaste reacties van het publiek en de lovende recensies blijkt dat de muziek van Whitney Houston uit de jaren '80 en '90 mensen nog altijd in vervoering brengt. Glennis werd na afloop geroemd om haar stemgeluid en bezieling.
Kaarten kan je online bestellen en kosten tussen de €35.00 en €65.00 euro per persoon. Het concert begint om 20:00 uur en zal naar verwachting tot ongeveer 22:30 uur duren. De deuren van Ahoy zullen al om 18:30 uur opengaan.