Een meerderheid van de Capelse gemeenteraad heeft tijdens de raadsvergadering van vorige week ingestemd met de aanleg van waterspeelplaats De Watervallei in het Schollebos aan de rand van het evenemententerrein bij de klimpiramide.
Kinderburgemeester Ilias Oukbih is blij met de komst: “Ik vind het leuk! Normaal moet je naar het zwembad om met water te spelen en straks kan dat gewoon bij de waterspeelplaats.
”Ook verantwoordelijk wethouder Ans Hartnagel (jeugd) voorziet veel animo: “Heel mooi dat De Watervallei een goede plek krijgt. Daar zijn veel Capelse kinderen en hun ouders blij mee. Via sociale media kreeg ik al een heleboel reacties toen bleek dat de aanleg kan starten. Het is nu wachten op de opening en mooi weer!” Voor de zomer van dit jaar is de waterspeelplaats klaar. De opening wordt verricht door het Capelse kindercollege.De Watervallei wordt aangelegd bij de klimpiramide, een speeltuintje en skatepark. Ook komt daar de work-out voorziening voor calisthenics en freerunning.
Wethouder Hartnagel: “Zo wordt het Schollebos ook een mooie plek voor sport, bewegen en plezier in de buitenlucht.”