Het jeugdige honkbaltalent Darnel Collins is gecontracteerd door Kansas City Royals. De 16-jarige Neptuniaan reist daarmee zijn broer Darryl achterna, die al sinds 2018 onder contract staat bij de Amerikanen. Neptunus krijgt geen vergoeding voor de jeugdopleiding van de twee broers.
Darnel Collins begon met honkballen bij de Spikes, heeft daarna de pupillen doorlopen bij Neptunus om vervolgens de stap te maken naar de Unicorns. Afgelopen seizoen kwam hij uit voor Tridents in de Overgangsklasse. In 2020 maakte hij bovendien zijn debuut in de Hoofdklasse voor Curaçao Neptunus.
Bij Neptunus speelde hij samen met broer Darryl, die al sinds 2018 onder contract staat bij de Royals, maar vanwege het ontbreken van een Minor League seizoen dit jaar in de Hoofdklasse mocht en kon spelen.
Ook Darnel Collins, die al speelde voor Team Kingdom of the Netherlands U15 en daar teamgenoot was van de eveneens neoprof Gedionne Marlin, zal zich naar alle waarschijnlijkheid (als de omstandigheden het toestaan) later dit jaar melden in Arizona om te gaan spelen in de Rookie League.
Darnel en Darryl Collins zijn de zonen van Victor Collins en kleinzonen van de levende Neptunus-legende Jan Collins.