In een kattensprong naar Den Haag voor je cannabis

14 March 2024, 16:57 uur
Landelijk
mainImage
Unsplash

Vanuit Rotterdam zit je in een mum van tijd in Den Haag. Je bent er in minder dan een uur met de trein en in iets meer dan een half uur met eigen auto (zonder het eventueel wat langer zoeken naar een parkeerplek als je ook nog het centrum in wilt gaan).
 
Wie echt naarstig op zoek is en geen geld voor vervoer heeft of ontzettend sportief aangelegd is, fietst in anderhalf uur van Rotterdam Centrum naar de Veenkade 46. Je hebt dus geen enkel excuus om de rit niet te maken.
 
Veenkade 46 voor jouw cannabis
Ja, want dat is het adres waar je in Den Haag moet wezen voor kwalitatief uitmuntende cannabisproducten. En niet alleen cannabis, maar ook voor aanverwante, eetbare producten ga je naar de beste coffeeshop.
 
Deze producten valt onder de noemer edibles en ze zijn vaak in een zoet pakketje vermomd. Chocolaatjes, cake of muffins (met een extraatje welteverstaan) gaan er bij elke zoetekauw prima in.
 
Voor product, maar ook advies
Zeker wanneer je voor het eerst cannabis gaat kopen, is advies zeer waardevol. Waar moet je op letten en wat zijn bijvoorbeeld de verschillen tussen de cannabis die in verschillende landen wordt gekweekt en geoogst. Je leert het bij Fly allemaal. Het wordt bijna een educatief uitstapje op deze manier!
 
Openheid en goed klantencontact
Nog voordat je de zaak binnenstapt valt het open karakter van de coffeeshop al positief op. Hier wordt nietsverborgen gehouden of geheimzinnig gedaan. Geen slecht verlichte winkel of schimmige figuren. Alleen openheid. O ja, en een balie met daarachter de ontiegelijk behulpzame personeel.
 
Ze leggen je alles uit wat je maar wilt weten en ze laten je net zo lief met rust als je gericht voor iets komt waarover je geen enkele vraag meer hebt.
 
Ruime openingstijden
Zelfs als je na je werk vanuit Rotterdam nog naar Den Haag wilt rijden, bieden de openingstijden hiervoor nog ruimte. Na het avondeten een stukkie toeren en voor 23 uur de coffeeshop binnenstappen? Geen probleem! Je wordt met open armen ontvangen.
 
Houd er wel rekening mee dat het tijdens piekuren iets lastiger kan zijn om een snelle parkeerplek te vinden. Met z’n tweeën komen is dan altijd handiger. Dan kan de één naar binnen wippen en de ander een plekje voor de auto zoeken of een kort een rondje rijden. Het hoeft allemaal niet lang te duren bij Fly. De regulars weten daar alles van.
 
Ook je cannabis bij Fly Den Haag halen? Kom naar de Veenkade 46. Het ligt op nog geen tien minuten rijden vanaf de dichtstbijzijnde afslag vanaf de A12! Bekijk nuttige informatie op https://flydenhaag.nl/.