De veiligheid in het winkelgebied Wolphaertsbocht wordt verder verbeterd. De eerste maatregelen zijn uitgevoerd. Er is een extra oversteekplaats en een fietsdoorsteek gerealiseerd. Ook is er een extra laad- en losplek bijgekomen, om dubbelparkeren tegen te gaan. De maximumsnelheid ging eind vorig jaar van 50 naar 30 kilometer per uur.
Vooral het dubbelparkeren was een doorn in het oog van de bewoners, die zich per fiets verplaatsen. Hetzelfde probleem diet zich voor in het centrum van de stad, met name op de West Kruiskade en de Nieuwe Binnenweg.
Er komen meer veranderingen aan. Zoals extra wegversmallingen met drempels en nieuwe haltes voor de RET-bus die terugkeert. Hiervoor verdwijnen een aantal parkeerplaatsen. Die komen terug in de zijstraat Karel de Stouteplein aan de kant van het park. Ook krijgt het winkelgebied nieuwe bomen, plantenbakken en andere groenvoorzieningen. Het werk is waarschijnlijk eind dit jaar klaar.
Morgen is er een bijeenkomst voor bewoners van 17.00 tot 19.00 uur een inloopbijeenkomst in Wijkhub Oud-Charlois aan de Boergoensestraat 124b.